Rádi bychom Vás pozvali ve dnech 23. - 26.02.2021 na naši expozici na e-verzi veletrhu Aquatherm Nitra, největším a vzhledem k nelepšící se pandemické situaci i jediném virtuálním veletrhu v oblasti technických zařízení budov v letošním roce. Denně od 9:00 do 17:00 Vám budeme k dispozici on-line, ale i mimo tuto dobu je Vám k dispozici naše virtuální expozice se svým obsahem.

tzb expo virtuální veletrh


Projekt byl realizován do konce roku 2019. Komplexní inovace řídících a informačních, technologických a logistických procesů při CNC zpracování plechů.

 Komplexní inovace


REKUPER SYCHROV, s.r.o. nabízí volná pracovní místa na pozice:

  • operátor CNC ohraňovacího lisu

Za dobře odvedenou práci velmi dobré finanční ohodnocení.

V případě zájmu kontaktujte personalistu Ing. Pavla Vondráka: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 482 464 624.


Nová výrobní technologie

Nová výrobní technologie

Laserové řezání stroji fiber vybavenými automatizací.


 

VÍCE INFORMACÍ


Prášková lakovna

Práškové lakování REKUPER

V nedávné době instalovaná prášková lakovna využívá dostupné moderní technologie šetrné k životnímu prostředí při dosažení vysoké kvality korozní ochrany lakovaných dílů pro stupeň korozní agresivity C4.

více o práškovém lakování


Nástřešní větrací jednotka s rekuperací tepla BETA 9/8

Větrání s rekuperací - Beta 9/8

Větrací a vytápěcí jednotka s nastavitelným vzduchovým výkonem do 8600 m3h-1. Splňuje požadavky nařízení EK č. 1253/2014 pro r. 2018 při jmenovitém výkonu 7000 m3h-1. Vysoká provozní spolehlivost, minimální nároky na údržbu.

Více o BETA 9/8